2SC1515(K) Renesas   Transistor 20080504
2SC1515K Hitachi Semiconductor   Silicon NPN Triple Diffused 20040408
2SC1515 Hitachi Semiconductor   Silicon NPN Triple Diffused 20040408
2SC1515K Hitachi Semiconductor   Silicon NPN Triple Diffused 20040406
2SC1515 Hitachi Semiconductor   Silicon NPN Triple Diffused 20040406
2SC1515   [替换型号]SI-N 200V 0.05A 0.2W 110MHz 20040301
2SC1515K Hitachi America   TRANSISTOR | BJT | NPN | 150V V(BR)CEO | 50MA I(C) | TO-92 20031022
2SC1515(K) Hitachi   20030213
2SC1515K   20011108
2SC1515   [替换型号]SI-N 200V 0.05A 0.2W 110MHz 20010221
2SC1515 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:2SC1573 2SC983 20001115
全选
Total found 12 in 217540143