2SC1515K Hitachi Semiconductor   Silicon NPN Triple Diffused 20040408
2SC1515K Hitachi Semiconductor   Silicon NPN Triple Diffused 20040406
2SC1515K Hitachi America   TRANSISTOR | BJT | NPN | 150V V(BR)CEO | 50MA I(C) | TO-92 20031022
2SC1515(K) Hitachi   20030213
2SC1515K   20011108
全选
Total found 6 in 217540143