HGT1S20N60C3S Fairchild Semiconductor Corp   20060608
HGT1S20N60C3S9A Intersil Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 45A I(C) | TO-263AB 20031026
HGT1S20N60C3S9A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 20A I(C) | TO-263AB 20031026
HGT1S20N60C3S Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 20A I(C) | TO-263AB 20031026
HGT1S20N60C3S Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4BC40U-S 20120118
HGT1S20N60C3S FAIRCHILD TO-263 (D2PAK)   [替换型号]Replacement:IXYS IXST30N60C(#) 20120108
全选
Total found 6 in 217540143