IRFP27N60K International Rectifier   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-247AC 20031026
IRFP27N60K International Rectifier   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-247AC 20031022
IRFP27N60K IR   600V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-247AC package 20030311
STW28NK60Z ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFP27N60K 20120119
IRFP27N60K IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW28NK60Z 20120118
IRFP27N60K IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH30N60Q 20120108
IRFP27N60K IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
全选
Total found 7 in 217540143