IXFH24N50Q IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFH24N50 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFH24N50Q IXYS TO-247   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFH24N50 IXYS TO-247   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFH24N50S IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247SMD 20031026
IXFH24N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247AD 20031026
IXFH24N50S IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247SMD 20031022
IXFH24N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247AD 20031022
IXFH24N50Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IXFH24N50 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
全选
Total found 10 in 217540143