IXTH24N50Q IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH24N50L IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH24N50 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH24N50L IXYS   Linear Power MOSFET Types 20060921
IXTH24N50Q IXYS TO-247   Standard N-channel 20050211
IXTH24N50 IXYS TO-247   Standard N-channel 20050211
IXTH24N50 IXYS   P-Spice Files 20050211
IXTH24N50MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH24N50MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH24N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-218VAR 20031026
IXTH24N50MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5) 20031022
IXTH24N50MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5) 20031022
IXTH24N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-218VAR 20031022
IXTH24N50 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IRFP23N50L IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXTH24N50Q 20120108
APT5024BLL APT TO-247 [B]?   [替换型号]Replacement:IXYS IXTH24N50Q 20120108
2SK3522-01 FUJI TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXTH24N50Q 20120108
全选
Total found 17 in 217540143