IXTH24N50MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH24N50MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5) 20031022
全选
Total found 2 in 217540143