RFH10N50 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-218 20031026
RFH10N50 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-218 20031022
RFH10N50 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP448 20120118
RFH10N50 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2601 20120118
RFH10N50 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP448 20120118
RFH10N50 Harris TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2601 20120101
全选
Total found 6 in 217540143