SPI11N60C3 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-262. RDSon=0.38Ohm. 11.0A 20030310
SPI11N60C3 INFINEON TO-262   [替换型号]Replacement:IXYS IXKC20N60C 20120108
全选
Total found 2 in 217540143