SPP11N60C2 Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-220VAR 20031022
SPP11N60C2 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-220. RDSon=0.38Ohm. 11.0A 20030310
SPP11N60C2 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP16NK60Z 20120118
SPP11N60C2 INFINEON TO-220   [替换型号]Replacement:IXYS IXKC20N60C 20120108
全选
Total found 4 in 217540143