STP15N05L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STP15N05LFI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP15N05L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP15N05LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP15N05L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220 20031026
STP15N05LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP15N05L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220 20031022
STP15N05LFI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2507 20120119
STP15N05L ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2507 20120119
STP15N05LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2507 20120101
STP15N05L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2507 20120101
STP15N05L   [替换型号]Replacement:ST STP16NE06L 20120101
全选
Total found 13 in 217540143