STPS40L45CW ST   LOW DROP POWER SCHOTTKY RECTIFIER 20031102
STPS40L45CW IR   45V 40A Schottky Discrete Diode in a TO-247AC package 20030311
STPS40L45CW ST   [替换型号]Possible Analogue:Pan Jit SB4040PT 20120119
STPS40L45CW   [替换型号]Replacement:Sensitron MBR4045WT 20120101
STPS40L45CW   [替换型号]Replacement:Sensitron 40L45CW 20120101
全选
Total found 6 in 217540143