STW20NM50FD ST   N-CHANNEL 500V 0.22 OHM 20A TO-247 FDMESH POWER MOSFET 20031102
STW20NM50FD ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247AC 20031026
STW20NM50FD ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247AC 20031022
STW20NM50FD ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Hitachi Metals 2SK1971 20120119
IRFP460N IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
IRFP23N50L IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
IRFP22N50A IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
H5N5012P Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
H5N5007P Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
2SK3907 Toshiba   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
2SK2730 Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW20NM50FD 20120118
IXTQ26N50P IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IXTH24N50 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IXFTH24N50Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IXFH24N50Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IXFH24N50 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
IRFP470 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM50FD 20120117
STW20NM50FD ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH28N50Q 20120108
STW20NM50FD ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH22N50P 20120108
全选
Total found 19 in 217540143